Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pewne zwycięstwo Volleya Rybnik

Facebook Twitter

W sobotę na hali przy ul. Grunwaldzkiej w Rybniku TS Volley Rybnik podejmował rezerwy drużyny MKS-u Będzin, zdecydowanie zwyciężając 3:0.

Fot. facebook.com/TS-Volley-Rybnik

Po meczu zadowolony z gry zespołu był Michał Hoszman:

Michał Hoszman: Zależało mi na tym, żeby się odbudować po trzech przegranych meczach. Był to dla nas ważny mecz, graliśmy u siebie i liczyliśmy na wygraną. Ten mecz przełamaliśmy i mam nadzieję, że teraz wskoczymy na odpowiednie tory, które reprezentowaliśmy od początku sezonu i teraz już będzie tylko lepiej. W meczu z Będzinem narzuciliśmy swój styl gry, dobrze zagrywaliśmy, przyjmowaliśmy. Nie daliśmy zawodnikom drużyny przeciwnej za bardzo pograć, nie popełnialiśmy za dużo błędów.

Zespół mamy bardzo ambitny- mówił po meczu trener Volleya Rybnik, Wojciech Kasperski:

Wojciech Kasperski: Ambicja zespołu w poprzedniej kolejce została mocno podrażniona. Cały tydzień przygotowań wyszedł dobrze, stąd też bardzo dobrze zagraliśmy w dzisiejszym meczu, zdecydowana wygrana 3:0, także tutaj gratulacje dla zespołu za postawę. Nastąpiło przełamanie w zespole, bo trzy ostatnie kolejki przegraliśmy. Dwa mecze, które graliśmy z Kętami i z Tychami, to zespoły bardzo dobre. Ostatni mecz, który graliśmy z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla uważam, że powinniśmy wygrać, natomiast ta wygrana się nam nie udała. Akademia Talentów postawiła wysokie wymagania, w tamtym meczu nie do końca zagraliśmy tak, jak potrafimy i stąd też był taki wynik.

Radio 90: Kolejny mecz w styczniu z AZS-em Politechniką Opolską.

Wojciech Kasperski: Kolejny mecz z Opolem, mamy teraz długą przerwę, 11 stycznia dopiero wchodzimy na parkiet. W międzyczasie będziemy grać różne mecze kontrolne, będziemy trenować tak, żeby bardzo dobrze się przygotować do tego meczu, bo myślę, że nasza ambicja w dalszym ciągu jest podrażniona po porażce z Opolem u siebie. Jedziemy tam po rewanż i liczę na to, że będzie to bardzo ambitna gra i bardzo korzystny dla nas wynik.

Przypomnijmy, na wyjeździe TS Volley Rybnik zagra 11 stycznia 2020 roku z AZS-em Politechniką Opolską. W Rybniku najbliższy mecz ligowy zaplanowany jest 18 listopada. Do Rybnika przyjedzie drużyna z Bielska-Białej.

TS Voley Rybnik – MKS II Będzin (3:0), (25:19) (25:18) (25:16)

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022