Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Polska Grupa Górnicza chwali się rekordową sprzedażą. Nowy system w e-sklepie się sprawdzi?

Facebook Twitter

Jak zapowiadali, tak zrobili, wtorek - 31 maja był pierwszym dniem funkcjonowania na nowych zasadach internetowego sklepu PGG. Przypomnijmy, spółka zmieniła funkcjonowanie zasad sprzedaży. Teraz już tylko we wtorek i czwartek będzie można zakupić tam paliwo opałowe.

Dwa dni w tygodniu i do tego sklep czynny od godziny 16.00 – to dwie zmiany, które wczoraj (31.05.) wprowadzono. Od wielu tygodni w sklepie codziennie co kilka godzin rzucano towar, który rozchodził się w mig, a przy okazji blokował się cały serwis. Teraz jak zapewnia rzecznik spółki, dostęp do produktów PGG ma być dogodniejszy.

Jak mówi Tomasz Głogowski, podczas wtorkowej (31.05.) sesji dokonano rekordową ilość transakcji – węgiel kupiło niespełna 6 tysięcy klientów. Sesja sprzedażowa rozpoczęła się o godz. 16.00 i trwała ponad sześć godzin, do wyczerpania dziennego zapasu. Jak przyznaje rzecznik: cały czas pracujemy nad poprawą funkcjonalności sklepu, wdrażamy nowe rozwiązania. Zainteresowanie klientów jest ogromne, tylko wczoraj (31.05.) w szczycie zakupu próbowało dokonać ponad 103 tysiące użytkowników.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024