Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

PGG ROW Rybnik. Dogadali się z Hancockiem

Facebook Twitter

Jeszcze jedna dobra informacja dla kibiców żużlowego ROW-u Rybnik. Do zespołu dołączył doświadczony zawodnik Greg Hancock.

fot. A.Siwek/row.rybnik.com.pl

Wczoraj (14.11.) podczas spotkania z kibicami przedstawiono nowy skład PGG ROW-u Rybnik na nadchodzący sezon, nie padło jednak nazwisko, na które czekali kibice. Ostatecznie prowadzone do nocy rozmowy przyniosły rezultat i dziś klub poinformował, że Amerykanin- czterokrotny indywidualny Mistrz Świata- w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy ROW-u.

Dla Grega teraz najważniejsze są sprawy rodzinne i to szanujemy. Trzymamy kciuki za jego walczącą z nowotworem żonę i wierzymy, że zobaczymy go w przyszłym sezonie zarówno w zielono – czarnych barwach jak i w cyklu Grand Prix

– mówi Krzysztof Mrozek, prezes PGG ROW Rybnik, cytowany na stronie klubu.

Przypomnijmy, że do zespołu dołączyli Łotysz Andrzej Liebiedew, Czech Vaclav Milik i Anglik Robert Lambert. W drużynie pozostali Kacper Woryna, Mateusz Szczepaniak, Siergiej Łogaczew oraz Troy Batchelor a stawkę uzupełniają juniorzy: Mateusz Tudzież oraz Przemysław Giera. Nowym trenerem ROW-u Rybnik jest były żużlowiec, Piotr Świderski.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj