Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

PGG ROW Rybnik na nowy sezon: „To jest skład, żeby nie spaść”

Facebook Twitter

Tak o skompletowanej na nowy sezon drużynie PGG ROW Rybnik mówił w czwartek (14.11.) prezes żużlowego klubu Krzysztof Mrozek. Spotkanie z kibicami odbyło się w rybnickiej bibliotece.

Na spotkaniu z kibicami prezes Mrozek i nowy trener zespołu Piotr Świderski przedstawili skład. Do drużyny dołączyło trzech nowych żużlowców, z których dwóch jest dobrze znanych w Rybniku. Z Betardu Sparty Wrocław wypożyczony na rok został- występujący już dwa lata temu w ROW-ie- Łotysz, Andrzej Liebiedew. Także z Wrocławia do Rybnik po kilka latach wraca Czech Vaclav Milik, który związał się z rybnickim klubem dwuletnią umową. Trzecim nowym zawodnikiem jest jeżdżący ostatnio w zespole z Lublina Anglik, Robert Lambert.

W drużynie pozostali żużlowcy, którzy stanowili dotychczas o sile drużyny: Kacper Woryna, Mateusz Szczepaniak, Siergiej Łogaczew oraz Troy Batchelor a stawkę uzupełniają juniorzy Mateusz Tudzież oraz Przemysław Giera.

Naszym celem w przyszłym roku jest absolutne mistrzostwo Polski, czyli zajęcie 6 miejsca

– mówił na  spotkaniu prezes Mrozek.

Dodajmy, że kibice liczyli na przedstawienie jeszcze jednego zawodnika. Amerykanin Greg Hancock, bo o nim mowa, ze względów rodzinnych nie zdecydował się jednak na razie na starty w żadnym z polskich klubów.

Skład PGG ROW Rybnik na sezon 2020:

Seniorzy: Andrzej Lebiediew, Vaclav Milik, Robert Lambert, Kacper Woryna, Mateusz Szczepaniak, Troy Batchelor, Siergiej Łogaczow
Juniorzy: Mateusz Tudzież, Przemysław Giera, Dominik Tyman, Kacper Kłosok,i Błażej Wypior

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2022