Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Piątek (22.01.) to ostatni dzień w Mszanie na wniosek w sprawie kopciuchów

Facebook Twitter

Niewiele czasu by złożyć wniosek o dotację. Jutro (22.01.) ostatni dzień w Mszanie, na złożenie dokumentów. O godz. 14.00 mija termin naboru do projektu wymiany kotłów w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na 2021 rok. Jest przeznaczony dla osób zamierzających zrealizować inwestycję w roku 2021.

Złożenie wniosku jest równoznaczne z przystąpieniem do udziału w programie i koniecznością wykonania zadania w 2021 roku. Dofinansowanie udzielane będzie w wysokości 40% kosztów kwalifikowanych – nie więcej niż 5.000 zł na zakup i montaż kotła węglowego lub na pellet oraz w wysokości 50% kosztów kwalifikowanych – nie więcej niż 5.000 zł na zakup i montaż kotła gazowego.

Wniosek można złożyć:

– osobiście do skrzynki podawczej znajdującej się na parterze w Urzędzie Gminy Mszana,
– drogą elektroniczną, opatrzony podpisem kwalifikowalnym, w tym przypadku liczyć będzie się data wpływu do Urzędu,
– pocztą na adres: Urząd Gminy Mszana, ul. 1 Maja 81, 44-325 Mszana, w tym przypadku liczyć będzie się data wpływu do Urzędu.

Wnioski wraz z niezbędnymi oświadczeniami będzie można pobrać w Punkcie Obsługi Klienta tut. Urzędu oraz ze strony internetowej Gminy Mszana.

Spośród złożonych wniosków w drodze losowania ustalona zostanie kolejność przyznawanych dotacji. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju losowanie odbywać się będzie on-line dnia 27.01.2021 r. o godz. 13.00. Relację z losowania mieszkańcy mogą obserwować na stronie Gminy Mszana: mszana.ug.gov.pl w odnośniku: „Transmisja Sesji Rady Gminy”.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 475-97-59 w Referacie Gospodarki Komunalnej i Funduszy Zewnętrznych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2022