Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Piękny jubileusz! Apolonia Kolorz z Jastrzębia skończyła 103 lata!

Facebook Twitter

Apolonia Kolorz z Jastrzębia świętuje 103 urodziny. Z życzeniami kolejnych lat zdrowie popędził do niej Michał Urgoł, prezydent Jastrzębia-Zdroju.

Apolonia Kolorz z Jastrzębia
Apolonia Kolorz i Michał Urgoł, prezydent Jastrzębia/ Fot. jastrzebie.pl

100 lat to za mało! Apolonia Kolorz z Jastrzębia, wczoraj (9.07) świętowała 103 urodziny. To rodowita jastrzębianka, pracowała w cegielni i opiekowała się gospodarstwem. Doczekała 2 wnuczek, 5 prawnuków i jedną praprawnuczkę. 200 lat pani Apolonio!

Życzenia Apolonii Kolorz składał prezydent Jastrzębia Michał Urgoł:

Z okazji Pani 103. urodzin pragnę złożyć Pani najserdeczniejsze życzenia. To niezwykły zaszczyt móc uczcić tę wyjątkową okazję razem z Panią. Sto trzecie urodziny są wyjątkowym momentem, który świadczy o Pani sile, wytrwałości i niezłomnym duchu. Przez te wszystkie lata, Pani życie było natchnieniem dla wielu ludzi, pokazując, że wiek nie ma znaczenia, jeśli jest się pełnym energii, optymizmu i pasji.

Mądrość, doświadczenie i historia są bezcennym skarbem, który przekazuje Pani kolejnym pokoleniom. Pani obecność jest źródłem inspiracji dla nas wszystkich, udowadniając, że w każdym wieku można cieszyć się życiem i pozytywnie wpływać na innych.

Życzę dużo zdrowia, szczęścia, radości i miłości. Niech każdy dzień przynosi uśmiech na twarzy i niezapomniane chwile pełne ciepła. Niech kolejne lata przyniosą nowe plany, spełnienie marzeń i jeszcze wiele wspaniałych wspomnień.

Apolonia Kolorz i Michał Urgoł, prezydent Jastrzębia/ Fot. jastrzebie.pl

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024