Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pielgrzymowice: wznowienie prac na Zebrzydowickiej. Dzisiaj i jutro są utrudnienia

Facebook Twitter

Przerwane w ubiegłym tygodniu prace na Zebrzydowickiej w Pielgrzymowicach zostaną wznowione. Roboty zaplanowano na środę (5.06.) i czwartek (6.06.).

pielgrzymowice
fot. pawlowice.pl

W tych dniach przejazd, wyjazd z posesji oraz ze skrzyżowań przyległych na remontowanym fragmencie będzie niemożliwy, od godziny 6.00 aż do zakończenia prac czyli do godzin późnopopołudniowych. Roboty asfaltowe będą odbywały się od strony Zebrzydowic w kierunku centrum. Istniejące najazdy do posesji z kruszywa będą rozbierane od rana w każdy kolejny dzień asfaltowania. Lepiej zostawić samochód poza rejonem prac. Ponowny wjazd na świeżą nawierzchnię będzie możliwy dopiero po zakończeniu pracy przez walce drogowe i ostygnięciu nawierzchni.

Harmonogram prac:
05.06 (środa) – prace na odcinku od nr 105 do skrzyżowania z ul. Zieloną. W tym dniu przejazd, wyjazd z posesji oraz ze skrzyżowań przyległych na tym odcinku będzie niemożliwy od godziny 6.00 aż do zakończenia prac czyli do godzin późnopopołudniowych.

06.06 (czwartek) – prace na odcinku od skrzyżowania z ul. Zieloną do skrzyżowania z ul. Powstańców. Przejazd, wyjazd z posesji oraz ze skrzyżowań przyległych na tym odcinku będzie niemożliwy od godziny 6.00 aż do zakończenia prac czyli do godzin późnopopołudniowych.

Roboty asfaltowe będą odbywały się od strony Zebrzydowic w kierunku centrum Pielgrzymowic. Istniejące najazdy z kruszywa na wjazdach będą rozbierane od rana w każdy kolejny dzień asfaltowania. Prosimy o pozostawienie samochodów poza wyznaczoną strefą. Ponowny wjazd na świeżą nawierzchnię będzie możliwy dopiero po zakończeniu pracy przez walce drogowe i ostygnięciu nawierzchni.

– informuje wykonawca.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024