Pieniądze rozrzucone na ulicy. Jastrzębska policja prosi o pomoc w ustaleniu ich właściciela
Duża ilość pieniędzy rozrzucona na ulicy. Do komendy policji w Jastrzębiu przyniósł je jeden z przechodniów, teraz mundurowi czekają na właściciela gotówki.

Jastrzębska policja prosi o pomoc w ustaleniu właściciela pieniędzy, które znaleziono na ulicy Kaszubskiej. To znaczna ilość pieniędzy. Leżały niedaleko budynku poczty przy ulicy Łowickiej. Mężczyzna zauważył porozrzucane banknoty. Nie było portfela ani dokumentów. Jastrzębianin o zdarzeniu poinformował policję, która zabezpieczyła znalezione pieniądze.
Właściciela pieniędzy proszony jest o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju po ich odbiór. Kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00.
Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!