Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pierwsze kino samochodowe w Pawłowicach [WIDEO]

Facebook Twitter

Pierwsze w gminie Pawłowice kino samochodowe! Pierwsza projekcja zaplanowana jest na kolejny weekend w piątek (31.07). Film „Teraz albo nigdy” wyświetlony zostanie o godz. 21:00, na parkingu przy kościele ewangelickim w Golasowicach. To miejsce, które może pomieścić najwięcej samochodów.

fot.distelAPPArath

Dźwięk podczas projekcji jest nadawany na specjalnej częstotliwości radiowej i widzowie słyszą go w głośnikach swoich pojazdów. Oczywiście stosuje się także nagłośnienie zewnętrzne. Ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne wszyscy widzowie muszą mieć ze sobą maseczki osłaniające nos i usta. Warto już teraz zarezerwować sobie czas na taki wypad do kina. Wstęp jest wolny!

Na pneumatycznym ekranie wyświetlimy komedię romantyczną z Jennifer Lopez „Teraz albo nigdy”. Projekcja odbędzie się w piątek, 31 lipca, o godz. 21.00 (po zapadnięciu zmroku). Na nasz pokaz wybraliśmy parking przy kościele ewangelickim w Golasowicach – tam zmieści się najwięcej samochodów. Kino samochodowe tym różni się od plenerowego, że dźwięk podczas takich projekcji jest nadawany na specjalnej częstotliwości radiowej i widzowie słyszą go w głośnikach swoich pojazdów. Oczywiście stosuje się także nagłośnienie zewnętrzne.

– informują organizatorzy

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych projekcja zostanie przeniesiona do budynku Centrum Kultury w Pawłowicach. Wstęp wolny!

Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi, bo dziewczyna nie owija w bawełnę, a wielkopańskie maniery są jej obce jak język mandaryński. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim, o tych których kocha.
[opis dystrybutora kino]

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2023