Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Piesi pod lupą policji: „Żeby Być – Trzeba Żyć”

Do 18.00 w piątek (23.08.) na Śląsku kontrole tego jak radzą sobie piesi na drogach. Czy sami dbają o swoje bezpieczeństwo, ale też czy kierowcy samochodów przepuszczają ich na przejściach.

Szacowany czas czytania: 00:06

Patrole policji mają być tam gdzie ruch pieszych jest największy. Wszystko w ramach kampanii “Żeby Być – Trzeba Żyć”.

REKLAMA