Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pijany kierowca staranował rowerzystę. To nie jest dobry początek majówki

Facebook Twitter

Na majówkę w Beskidy wybrało się sporo osób, niestety na Śląsku Cieszyńskim tylko dzisiaj (1.05) doszło do dwóch poważnych zdarzeń. W jednym przypadku niestety pijany kierowca spowodował poważny wypadek.

pijany kierowca
fot. KPP Cieszyn

Pijany kierowca za kółkiem – ciężko ranny został rowerzysta

1 maja w Brennej na ul. Góreckiej, kierujący samochodem osobowym 24-latek podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu motocyklem 39-latkowi, który poruszał się w kierunku Skoczowa. Kierowca motocykla został przewieziony do szpitala. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Piękna pogoda i doskonale warunki na drodze mogą uśpić czujność każdego kierowcy, dlatego przypominamy, że jeden błąd na drodze może kosztować bardzo wiele, z utratą życia włącznie. Apelujemy o pełną koncentrację na drodze!

– apelują policjanci.

Po południu, około 16.20 w Ustroniu na ul. Leśnej kierujący skodą 31-latek najechał na rowerzystę. W związku ze zdarzeniem na miejscu interweniowała załoga LPR. Poszkodowany w zdarzeniu mężczyzna w stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem do szpitala. Kierowca skody został zatrzymany- był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 1.5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

To pijany kierowca uderzył w rowerzystę fot. KPP Cieszyn

Apelujemy – jeżeli masz podejrzenie, że kierowca może być pod wpływem alkoholu, powiadom natychmiast o tym policję! Każdy nietrzeźwy to ogromne zagrożenie dla każdego! Nie reagujesz w takich sytuacjach? To znaczy że akceptujesz. Nie bądź obojętny, możesz ocalić komuś życie i wspólnie z nami dbać o bezpieczeństwo

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj