Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pijany kierowca w Wodzisławiu. Uderzył w ogrodzenie posesji, a potem zwiewał pieszo

Facebook Twitter

Pijany kierowca w Wodzisławiu został zatrzymany dzięki świadkom zdarzenia, którzy rzucili się za nim w pogoń. Wodzisławianin piechotą uciekał z miejsca spowodowanej przez siebie kolizji.

Pijany kierowca w Wodzisławiu

Pijany kierowca w Wodzisławiu zatrzymany dzięki pomocy świadków kolizji, do której doprowadził. To sytuacja z Wodzisławia. Mundurowi zatrzymali tam 34-letniego mieszkańca Wodzisławia Śląskiego. Mężczyzna ten wjechał swoim samochodem w ogrodzenie posesji, a następnie zaczął uciekać pieszo. Jak się okazało, był nietrzeźwy i miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło na ulicy Chrobrego. Kierujący citroenem stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w słupek ogrodzeniowy i uszkodził bramę wjazdową do posesji.

Następnie wysiadł z auta i zaczął pieszo uciekać z miejsca zdarzenia. Natychmiast zareagowali świadkowie, którzy ruszyli za nim. Po chwili dogonili go, ujęli i powiadomili Policję. W ten rejon pilnie zostali wysłani wodzisławscy policjanci. Mundurowi z patrolówki przejęli ujętego przez świadków mężczyznę, a samo miejsce zdarzenia zabezpieczyli wodzisławscy dzielnicowi. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego sprawdzili stan trzeźwości tego mężczyzny. Okazało się, iż miał on w swoim organizmie 2 promile

mówi aspirant sztabowy Małgorzata Koniarska, rzeczniczka Komendy Policji w Wodzisławiu Śląskim.

Stróże prawa ustalili w policyjnych systemach, że 34-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna ten został zatrzymany, odpowie teraz za kierowanie pojazdem, znajdując się w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej oraz złamanie sądowego zakazu. Grozi mu kara 5 lat więzienia.

wodzislaw-slaski.policja.gov.pl

 Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj