Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pijany kierowca zatrzymany w Czerwionce. Zareagowali świadkowie

Facebook Twitter

Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, wsiadł za kółko i wyjechał na drogi naszego regionu. 50-latek z powiatu rybnickiego został zatrzymany w Czerwionce-Leszczynach dzięki czujności świadków. Zwrócił ich uwagę, bo jechał całą szerokością jezdni.

Wczoraj (29.06.) około godziny 21.30 dyżurny Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach otrzymał informację o pijanym kierowcy. Policjanci natychmiast udali się w kierunku ulicy Kopalnianej. Świadkowie zdarzenia próbowali uniemożliwić 50-latkowi dalszą jazdę. Wówczas mężczyzna wyszedł z pojazdu, chwiał się na nogach, był agresywny i wulgarny wobec mieszkańców powiatu rybnickiego. Następnie zamknął się w pojeździe i zaczął uciekać.

Szybko jednak został zatrzymany przez mundurowych z Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Wynik badania na alkomacie wykazał w jego organizmie blisko dwa promile alkoholu. Teraz nieodpowiedzialny kierowca trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Pamiętajmy. Pijani kierujący stanowią zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego – dla nas i naszych bliskich. Dlatego też, zawsze reagujmy na tego typu przypadki.

– czytamy na stronie rybnickiej policji.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj