Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pijany rowerzysta w Pszowie. Prosto z trasy trafił do aresztu

Facebook Twitter

Pijany rowerzysta w Pszowie, zatrzymany przez mundurowych z drogówki. Badanie trzeźwości wykazało u niego 1,5 promila alkoholu. Ponadto okazało się, że jest on poszukiwany w celu odbycia zaległej kary..

wypadek w Wodzisławiu

Wpadł pijany rowerzysta w Pszowie

Wczoraj (06.06) tuż po godzinie 7 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego na ulicy Sportowej w Pszowie zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Mundurowi sprawdzili stan jego trzeźwości i okazało się, że ma on w organizmie 1,5 promila alkoholu.

Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że 38-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego jest poszukiwany w celu odbycia kary 7 miesięcy pozbawienia wolności za unikanie płacenia alimentów. Mężczyzna trafił do aresztu, tam spędzi najbliższe miesiące. Dodatkowo 38-latek odpowie przed sądem za kierowanie rowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości

– informuje Małgorzata Koniarska, rzeczniczka policji w Wodzisławiu Śląskim.

Policjanci apelują o odpowiedzialne zachowanie, do wszystkich użytkowników drogi. Przypominamy, że nietrzeźwi uczestnicy ruchu drogowego stanowią zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024