Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Piknik na Kampusie. Wszystko dziać się będzie wokół zwierząt

Facebook Twitter

Weźcie koce, kosze piknikowe i niedzielne (18.06.) przedpołudnie spędźcie na rybnickim kampusie. Będzie o mowie ciała naszych pupili, nauka odczytywania ich nastrojów i zamiarów, własnoręcznie będzie można zrobić zabawki dla kotów i psów, a także pokolorować kocie domki. I jak zawsze nie zabraknie strefy relaksu, sztuki i gastro. Początek pikniku o 10.00.

PIKNIK NA KAMPUSIE, 18.06
10:00 – 13:00 STREFA JA I MÓJ PUPIL
Stoisko Stowarzyszenia KOTewka Rybnicka Kocia Przystań, a w nim:
10:00 – 10:30 – pogadanka „Jak rozmawiać z psem i kotem” – mowa ciała naszych zwierząt, odczytywanie nastrojów i zamiarów (będą plansze, obrazki do pokazania)
10:30 – 11:15 – własnoręcznie robimy zabawki dla kotów i psów, w trakcie warsztatów pogadanka na temat „Jak się bawić ze zwierzętami”
11:15 – 12:00 – kolorujemy kocie domki, w trakcie warsztatów pogadanka na temat kotów wolno żyjących i form pomocy dla nich oraz o adopcjach psów i kotów.
12:00 – 12:30 – konkurs plastyczny „Mój przyjaciel pies/kot” – konkurs z nagrodami na najładniejszy obrazek kotka lub pieska.
12:30 – pokaz psich sztuczek w wykonaniu psa Rikiego z pogadanką „Jak podchodzić do psa”. Włączenie dzieci w kontakt z psem.
10:00 – 13:00 malowanie twarzy w kocie i psie pyszczki, zbiórka pieniędzy i darów dla kotów (karma sucha i mokra, żwirek).
Spotkanie z dogoterapeutą z fundacji CODA

Stoisko Urzędu Miasta Rybnik promujące akcję „Dbamy o wszystkich”

11:45 Pokaz DOG FRISBEE Monika Wojciechowska i jej sunia Viva

10:00 – 13:00 STREFA SZTUKI
warsztaty artystyczne dla dzieci i całych rodzin, w tym:
Romantyczne Kapelusze z Barbarą Budką (TZR), Malowane powietrze, Bajowe Pięterko z Agatą Górny, Śpiewające Kredki z Elwirą Zembrzuską, Bańki Mydlane z wesołym Klaunem, zabawy z językiem angielskim z Krainą Języka
godz. 11:00 Rybnicki Piknik Muzyczny – Śląskie Bajanie: audycja muzyczno-edukacyjna na wiolonczelę autorstwa Dominiki Kierpiec-Kontny o tradycjach Górnego Śląska
godz. 12:00 Bajki o zwierzętach czyta Ania Świderska

10:00 – 13:00 STREFA RELAKSU
Gry i zabawy planszowe z Kulturalnym Domkiem
Integracyjne zabawy dla rodzin razem z Pieczą Zastępczą
Koce i leżaki dostępne dla wszystkich. Można przynieść własne.

STREFA GASTRO
Po naleśniki do CYNAMONKI
Po lody do ZÓŁTEGO MŁYNKA,
Po kawę i inne napitki do THE BEST COFFEE SHOP

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj