Piłkarki nożne TS ROW Rybnik awansowały na fotel lidera

W meczu na szczycie I ligi futsalu rybniczanki pokonały w hali rybnickiego ekonomika Raków Częstochowa 6:3. Spotkanie od początku toczyło się pod ich dyktando.

Piłkarki nożne TS ROW Rybnik w pierwszej połowie prowadziły po golach Edyty Botor i Mai Stopki. Wprawdzie częstochowianki wyrównały pod koniec tej części spotkania ale w pierwszych pięciu minutach drugiej odsłony meczu TS ROW strzelił 4 gole i kontrolował spotkanie. Do bramki Rakowa trafiały Agata Sobkowicz, Marlena Jaszyk i dwukrotnie Katarzyna Jasińska.

Zespół gości odpowiedział tylko jednym golem i ostatecznie ze zwycięstwa cieszyły się rybniczanki. Dzięki wygranej awansowały na pierwsze miejsce w tabeli 1. ligi futsalu, mają 18 punktów na koncie i o dwa wyprzedzają drugi Raków.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?