Piłkarki nożne TS ROW Rybnik wygrały ostatni sparing przed sezonem

W miniona sobotę (01.08.) rybniczanki pokonały na boisku w Kamieniu Skrę Ladies Częstochowa 2:0. W meczu przeważały bardzo szybko, bo już w trzeciej minucie objęły prowadzenie. Gola strzeliła słowacka pomocniczka, Stanka Liskova.

Później ROW dyktował tempo gry, ale stwarzanych sytuacji nie wykorzystywał. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się jednobramkowym zwycięstwem TS ROW, w ostatniej minucie meczu Patrycja Matla trafiła „w okienko” bramki przeciwniczek.

W najbliższą niedzielę (09.08.) zespół z Rybnika rozpoczyna zmagania w ekstralidze. W pierwszym spotkaniu, na stadionie w Niedobczycach rybniczanki zmierzą się ze Śląskiem Wrocław, początek spotkania o godz. 12:15.