Piłkarki ręczne MTS-u Żory przegrały w Legnicy

Nie udała się piłkarkom ręcznym z Żor wyprawa do Legnicy. Zespół MTS-u przegrał wyjazdowy mecz 30:34. Żorzanki już do przerwy przegrywały dwoma bramkami, później UKS Dziewiątka Legnica powiększył przewagę do 8. goli.

MTS próbował odrabiać straty ale nie udało się.

Zawiodła nasza skuteczność, na niej skupimy się podczas trzy tygodniowej przerwy w rozgrywkach. W przyszłym tygodniu jedziemy oczyścić głowy na krótki zimowy obóz w góry i ciągle trenujemy na hali bez żadnej przerwy

– mówił po meczu trener MTS-u, Bartłomiej Duda. Jego zespół zajmuje 6. miejsce w tabeli pierwszej ligi.

UKS Dziewiątka Legnica – MTS Żory 34:30 (16:14)

Skład meczowy MTS-u: Gruca, Jaworska, Justka, Kanicka, Kosmowska, Matusik, Maziarek, Pielesz, Pietrzak, Redlecka, Romanowska, Stuchlik, Wołczyk, Zizulewska.