Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Piłkarki TS ROW i SWD grały sparingi

Facebook Twitter

Kolejne sparingowe zwycięstwo piłkarek TS ROW-u Rybnik.

Fot. Paweł Wengerski

W minioną sobotę (22.02.) rybniczanki zmierzyły się z ekstraligowym AZS-em Wrocław. Mecz, po dobrej grze wygrały 1:0, a zwycięską bramkę strzeliła w 70. minucie Patrycja Matla, która cieszyła się z wygranej, ale także z innych wcześniej rozegranych spotkań kontrolnych.

Pierwsze sparingi oceniam bardzo pozytywnie. Myślę, że mierzyliśmy się z dosyć silnymi rywalami, bo były to zespoły z ekstraligi, więc poziom rozgrywkowy wyższy, w którym się teraz znajdujemy. Cała forma ogólna zespołu przyjdzie na początku rozgrywek. Mam nadzieję, że pozwali nam to awansować do ekstraligi. Myślę, że naszym mankamentem jest skuteczność, niestety. Ale staramy się nad tym pracować. Wyniki są obiecujące, pozwalają pozytywne patrzeć w przyszłość, jeszcze jest dużo do poprawy.

W najbliższą sobotę (29.02.) TS ROW zmierzy się ze słowackim Spartakiem Myjava. Sparingowe mecze rozgrywały także piłkarki SWD Wodzisław Śląski. Najpierw pokonały niemiecki Bischofswerdaer Fussballverein 1908 5:0. A później zremisował z BTS-em Rekord Bielsko-Biała 1:1. Kolejny mecz kontrolny SWD Wodzisław Śląski rozegra w niedzielę 1 marca. Rywalem wodzisławianek będzie Plon Błotnica Strzelecka.

TS ROW Rybnik – AZS Wrocław 1:0 (0:0)

Bramka: Patrycja Matla

Bischofswerdaer Fussballverein 1908 – SWD Wodzisław Śląski 0:5
Bramki: Aneta Szymanowska x2, Katarzyna Kelner x2, Agnieszka Gałuszka

SWD Wodzisław Śląski – BTS Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
Bramki: Roksana Kryspin – Wiktoria Nowak

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 lipca 2020