Piłkarki TS ROW-u Rybnik przegrały z GKS-em Katowice 0:7

Najwyższej porażki w ekstralidze doznały piłkarki nożne TS ROW-u Rybnik. W inauguracyjny meczu rundy wiosennej na stadionie w Niedobczycach przegrały z GKS-em Katowice 0:7.

Do 30 minuty mecz by wyrównany, później bramki zaczął zdobywać zespół z Katowic, który do przerwy prowadził 3:0, a w drugiej połowie podwyższył wynik.

Mówi trener TS ROW-u:

Krzysztof Klonek: Ja też byłem zaskoczony tymi ostatnimi minutami pierwszej połowy, w głowie sobie można było układać plan na drugą połowę, a tu pierwsza pokazała, że trzeba być skoncentrowanym do końca, trochę tego zabrakło. Niestety kolejny raz tracimy bramki seriami, to jest największy problem, bo ta gra do 30 minuty wyglądała źle, byliśmy często pod polem karnym przeciwnika ale niestety tak to czasem wychodzi, że jeden błąd i jedno zagapienie się, później rzut karny niepotrzebny, strzał z dystansu i schodzimy podłamani zwłaszcza, że głęboko wierzyliśmy, że jesteśmy w stanie jakiś punkt zdobyć.

ROW nadal z jednym punktem zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ekstraligi. W najbliższą niedzielę (21.03.) rybniczanki zagrają na wyjeździe z KKP Bydgoszcz.

TS ROW Rybnik – GKS Katowice 0:7 (0:3)

0:1 – Kozak (34), 0:2 – Buszewska (41), 0:3 – Kozak (45), 0:4 – Kozak (60), 0:5 – Kozak (66), 0:6 – Kozak (70), 0:7 – Vojtková (73)