Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Piłkarski Dzień Dziecka w Focus Parku w Rybniku

Facebook Twitter

W tym roku Dzień Dziecka w Focus Parku Rybnik w mistrzowskim stylu piłkarskim z mistrzem świata trików piłkarskich Krzysztofem Golonką – 2 czerwca od 12:00 do 20:00 na terenie CH Focus Park w Rybniku.

fot.jarmoluk/ pixabay.com

Kolejny mundial już za niecałe 3 tygodnie, tymczasem wszystkich fanów futbolu, dzieci oraz dorosłych, Focus Park Rybnik zaprasza na niezwykły mistrzowski Dzień Dziecka. To ostatni moment na solidną rozgrzewkę fizyczną i psychiczną przed szybko zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji. Organizatorzy rozgrzeją nas do czerwoności konkursami sprawnościowymi oraz quizami wiedzy o zasadach gry w piłkę nożną, a także na temat znajomości Polskiej Kadry Narodowej.


W programie zabawy, quizy, konkursy, animacje, a także pokazy piłkarskiej żonglerki w wykonaniu mistrza świata trików piłkarskich oraz najpopularniejszego sportowego youtubera w Polsce – Krzysztofa Golonki. Mistrz poprowadzi warsztaty piłkarskie, w których mogą wziąć udział wszyscy chętni.

Oprócz malowania buziek, waty cukrowej dla wszystkich milusińskich oraz konkursów wiedzy o piłce nożnej odbędą się także niezwykłe warsztaty konstruktorskie. Wszyscy chętni mogą wziąć udział w budowie repliki Stadionu Śląskiego z materiałów z recyclingu. Wśród konkursów sprawnościowych ciekawostką będzie slalom z piłką w alkogoglach, a także konkurs w podbijaniu oraz pompowaniu piłki na czas. Dla osób ze zmysłem artystycznym organizatorzy przygotowali wielkie rysowanie piłkarskich idoli.

Aby przygotować się na prawdziwie sportowe emocje oraz zwycięstwa biało-czerwonych podczas Piłkarskich Mistrzostw Świata 2018, organizatorzy przeprowadzą dla wszystkich kibiców szybki kurs tańca zwycięstwa.

– Zapraszamy do piłkarskiej zabawy wszystkie dzieci i ich opiekunów. Liczymy na sukcesy naszych piłkarzy na mundialu, a dzieciom w ten szczególny dzień ich święta chcemy zapewnić fantastyczną zabawę i solidną rozgrzewkę przed prawdziwie sportowymi emocjami – mówi Sonia Kostecka, dyrektor Focus Parku Rybnik.

Końcowy gwizdek o godz. 20:00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj