Piłkarze GKS-u Jastrzębie awansowali do 1/8 Pucharu Polski

Wczoraj (10.08.) jastrzębianie zmierzyli się na własnym stadionie z drugoligowym Radomiakiem Radom i wygrali 2:1. Mecz nie zaczął się jednak dla nich dobrze. Już w pierwszej minucie stracili bramkę po strzale Kamila Cupriaka. GKS wyrównał jednak 9 minut później, a gola zdobył Piotr Pacholski.

W 35 minucie meczu padła druga bramka dla gospodarzy, strzałem głową zdobył ją Wojciech Caniboł. Jak się okazało był to gol na wagę zwycięstwa i awansu. Zespół trenera Jarosława Skrobocza w 1/8 Pucharu Polski zagra z ekstraligowym Górnikiem Łęczna. Jutro losowanie gospodarzy spotkań na tym etapie rozgrywek pucharowych. Wiadomo, że mecz odbędzie się 21 września.