Piłkarze GKS-u Jastrzębie przegrali kolejny mecz. Ulegli na własnym stadionie Skrze Częstochowa 0:1

W pierwszej połowie wczorajszego (14.11.) spotkania jastrzębianie przeważali ale byli nieskuteczni. Tuż przed przerwą goście wykorzystali rzut wolny i objęli prowadzenie. W drugiej odsłonie meczu obraz gry nie uległ zmianie i ostatecznie Skra wywiozła z Jastrzębia trzy punkty.

Z gry swojej drużyny po raz kolejny nie był zadowolony trener GKS-u:

Jacek Trzeciak: Dzisiejszy mecz był meczem, którego nie mieliśmy prawa przegrać, natomiast przegraliśmy go z kretesem. Były naprawdę dobre momenty które mogliśmy wykorzystać i pokusić się o bramkę, ale jak zwykle zawsze któryś z tych chłopaków zawsze wymyśli coś swojego, gdzie reszta nie nadąża za myślami tego, który ma piłkę i skończyło się tak jak się skończyło. Dwa strzały Skry i wygrywa 1:0, ja myślę, że to już chyba 10 mecz z kolei, gdzie taka sytuacja ma miejsce, szkoda bo naprawdę mieliśmy ogromne nadzieje przed tym meczem, niestety skończyło się tak jak zawsze.