Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Piłkarze GKS-u Jastrzębie zakończyli sezon zwycięstwem

Facebook Twitter

Piłkarze GKS-u Jastrzębie zakończyli pierwszoligowy sezon wysokim zwycięstwem. W minioną sobotę (18.05.) przed własnymi kibicami wygrali 5:0 z Sandecją Nowy Sącz.

fot. gksjastrzebie.com

Jastrzębianie dominowali na boisku od początku do końca spotkania. Już po pierwszej połowie prowadzili 3:0. Po golach Jakuba Wróbla, Rafała Adamka i Patryka Skóreckiego.

W drugiej części meczu do bramki gości trafili ponownie Adamek i Dominik Szczęch. Zadowolony na pomeczowej konferencji był trener GKS-u, Jarosław Skrobacz:

Bardzo się cieszymy, bo pożegnaliśmy się myślę w fajnym stylu z tym sezonem, z kibicami. Myślę, że mecz mógł się podobać i stworzyliśmy sporo sytuacji od początku. Przyjęliśmy inicjatywę, czyli myślę, że troszeczkę zaskoczyliśmy Sandecję taki atakiem bardzo zdecydowanym od pierwszych minut, potem się to fajnie ułożyło stąd wysokie zwycięstwo.

-wypowiedź trenera Skrobacza. Źródło: www.gksjastrzebie.com

GKS Jastrzębie, który był beniaminkiem w pierwszoligowych rozgrywkach spisał się bardzo dobrze w tym sezonie. Jastrzębianie wygrali 12 spotkań, tyle samo zremisowali, a 10 razy schodzili z boiska pokonani. Dało im to 48 punktów i 5 lokatę na zakończenie sezonu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2021