Piłkarze GKS-u Jastrzębie zakończyli sezon zwycięstwem

Piłkarze GKS-u Jastrzębie zakończyli pierwszoligowy sezon wysokim zwycięstwem. W minioną sobotę (18.05.) przed własnymi kibicami wygrali 5:0 z Sandecją Nowy Sącz.

Jastrzębianie dominowali na boisku od początku do końca spotkania. Już po pierwszej połowie prowadzili 3:0. Po golach Jakuba Wróbla, Rafała Adamka i Patryka Skóreckiego.

W drugiej części meczu do bramki gości trafili ponownie Adamek i Dominik Szczęch. Zadowolony na pomeczowej konferencji był trener GKS-u, Jarosław Skrobacz:

Bardzo się cieszymy, bo pożegnaliśmy się myślę w fajnym stylu z tym sezonem, z kibicami. Myślę, że mecz mógł się podobać i stworzyliśmy sporo sytuacji od początku. Przyjęliśmy inicjatywę, czyli myślę, że troszeczkę zaskoczyliśmy Sandecję taki atakiem bardzo zdecydowanym od pierwszych minut, potem się to fajnie ułożyło stąd wysokie zwycięstwo.

GKS Jastrzębie, który był beniaminkiem w pierwszoligowych rozgrywkach spisał się bardzo dobrze w tym sezonie. Jastrzębianie wygrali 12 spotkań, tyle samo zremisowali, a 10 razy schodzili z boiska pokonani. Dało im to 48 punktów i 5 lokatę na zakończenie sezonu.