Piłkarze GKS-u Jastrzębie znów bez punktów. Przegrali z Miedzią Legnica 1:2

Wczoraj (5.05.) jastrzębianie zmierzyli się na własnym boisku z Miedzią Legnica i przegrali 1:2. Spotkanie zaczęło się dla nich bardzo dobrze. Już w 5. minucie prowadzenie dał im strzał Daniela Rumina. Goście wyrównali 20 minut później, Grzegorza Drazika pokonał Joan Roman.

Remis utrzymywał się do 80. minuty spotkania, kiedy to do bramki GKS-u trafił Paweł Zieliński. Gospodarze dążyli do wyrównania, ale wynik nie uległ już zmianie. Jastrzębianie nadal zajmują 16. miejsce w tabeli I ligi. W najbliższą niedzielę (9.05.), zagrają na wyjeździe z ŁKS-em Łódź.

GKS Jastrzębie – Miedź Legnica 1:2 (1:1)

1:0 – Daniel Rumin 5’
1:1 – Joan Roman 25’
1:2 – Paweł Zieliński 80’

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik – Dominik Kulawiak, Aleksander Komor, Kryspin Szcześniak, Dawid Witkowski (83. Mateusz Słodowy), Łukasz Zejdler (83. Michał Bojdys), Farid Ali, Daniel Feruga (59. Jakub Apolinarski), Marek Mróz, Kamil Jadach (76. Dominik Szczęch), Daniel Rumin.

Miedź Legnica: Paweł Lenarcik – Marcin Biernat, Szymon Matuszek, Krzysztof Drzazga (87. Patryk Makuch), Daniel Pinillos, Kamil Zapolnik (72. Michał Bednarski), Paweł Tupaj, Damian Tront, Joan Roman (72. Marcin Garuch), Paweł Zieliński, Nemanja Mijusković.

Żółte kartki: Feruga, Ali, Mróz (GKS) oraz Matuszek (Miedź).