Piłkarze Pniówka mecz zakończyli zwycięstwem. GKS Pniówek – KP Warta 3:1

Jesień na własnym stadionie zakończyli zwycięstwem. Piłkarze Pniówka Pawłowice pokonali w minioną sobotę (21.11.) Wartę Gorzów Wielkopolski 3:1. Gospodarze zdominowali początek spotkania, już po 21 minutach prowadzili 3:0.

Gole kolejno strzelali: Dawid Morcinek, Filip Łukasik i Dawid Hanzel. Goście odpowiedzieli tylko jednym trafieniem w drugiej połowie.

Pawłowiczanie mogli wygrać wyżej ale w dalszej części meczu byli nieskuteczni. Zadowolony z 9 wygranej w tym sezonie był trener Pniówka, Grzegorz Łukasik:

Czapka z głów dla chłopaków, bo nie ukrywam, że pierwsze 20 minut planowaliśmy, że bardzo mocno wejdziemy na przeciwnika i chcieliśmy strzelić bramkę, strzeliliśmy 3. Chłopaki zrobili kawał dobrej roboty, na przerwę zeszliśmy z trzy bramkowym prowadzeniem i jeśli mogę mieć o cokolwiek w tym meczu pretensje to o to, że w drugiej połowie nie dołożyliśmy jeszcze kolejnych, bo mieliśmy wyśmienite sytuacje w których powinniśmy przeciwnika dobić. Zwycięzców się nie sądzi, mamy 30 punktów w tej chwili. będziemy walczyć o to, żebyśmy na koniec rundy mieli 33.

Pniówek nadal zajmuje czwarte miejsce w tabeli grupy trzeciej III ligi. W najbliższą niedzielę (29.11.) zespół z Pawłowic zmierzy się na wyjeździe z MKS-em Kluczbork.

GKS Pniówek 74 Pawłowice – KP Warta Gorzów Wielkopolski 3:1 (3:0)

2′ Morcinek (1:0)
10′ Łukasik (2:0)
21′ Hanzel (3:0)
55′ Siwiński (3:1)

GKS: Zapała – Szkatuła, Pańkowski, Ciuberek (C), Mazurkiewicz – Łukasik (90′ Wiciński), Morcinek (72′ Trąd), Musioł, Adamek (90′ Glenc) – Hanzel (90′ Bodziony), Caniboł (76′ Lewandowski)

Żółte kartki: Pańkowski (dwie), Ciuberek, Szkatuła,
Czerwona kartka: Pańkowski 74′ (druga żółta)