Piłkarze Pniówka Pawłowice bez punktów

Piłkarze Pniówka Pawłowice bez punktów w meczu 11. kolejki spotkań tego sezonu. Pawłowiczanie podejmowali w minioną sobotę (3.10.) Gwarek Tarnowskie Góry. Mecz przegrali 2:3.

Zaczęli dobrze bo w 4. minucie meczu gola zdobył Dawid Hanzel, i choć goście wyrównali, tuż przed końcem pierwszej połowy ten sam zawodnik strzelił drugą bramkę dla Pniówka. Po wznowieniu gry to Gwarek był jednak skuteczny, zdobył dwa gole i choć gospodarze dążyli do zmiany rezultatu, nie udało im się to.

Zespół z Pawłowic ma na koncie 12 punktów i zajmuje 11. miejsce w tabeli grupy trzeciej III ligi. Dodajmy, że w weekend nie grali piłkarze ROW-u Rybnik. Ich wyjazdowe spotkanie z Polonią-Stalą Świdnica przełożono na najbliższą środę (7.10.).

GKS Pniówek 74 Pawłowice – TS Gwarek Tarnowskie Góry 2:3 (2:1)

6′ Hanzel (1:0)
38′ Kuliński (1:1)