Piłkarze Pniówka Pawłowice odpadli z Pucharu Polski

W 1/32 tych rozgrywek, w minioną sobotę (15.08.) podejmowali na własnym stadionie drugoligowy Sokół Ostróda. Mecz przegrali 2:3. Po pierwszej połowie goście prowadzili 1:0, po golu z rzutu karnego. W drugiej odsłonie Pniówek dominował na boisku, czego efektem były dwa gole, które zdobyli Kamil Glenc i Rafał Adamek. Sokół wyrównał na 4 minuty przed końcem spotkania.

Gdy wszyscy szykowali się na dogrywkę, w 93. minucie zespół z Ostódy przeprowadził kontratak zakończony bramką. Tym samym Sokół awansował do 1/16 Pucharu Polski, Pniówek odpadł z rywalizacji o trofeum i może skupić się już teraz na walce o ligowe punkty.

GKS Pniówek 74 Pawłowice – Sokół Ostróda 2:3 (0:1)

0:1 32′ Ziółkowski
1:1 53′ Glenc (as. Adamek)
2:1 60′ Adamek (as. Caniboł)