Piłkarze Pniówka Pawłowice zremisowali z wiceliderem tabeli

Sobotni (27.03.) mecz pawłowiczan z Polonią Bytom zakończył się wynikiem 1:1. Pniówek już w drugiej minucie meczu stracił gola. W drugiej połowie gospodarze stworzyli kilka sytuacji bramkowych, ale wykorzystali tylko jedną z nich. Wyrównującą bramkę na 8 minut przed końcem zdobył Wojciech Caniboł.

Grzegorz Łukasik: Szkoda, bo była szansa na zwycięstwo

– mówił po spotkaniu trener Pniówka Grzegorz Łukasik.

Grzegorz Łukasik: Pierwsza połowa wyrównana, bramka dla przeciwnika. Bardzo mi szkoda drugiej połowy, bo w drugiej połowie poza uderzeniem z rzutu rożnego w ostatniej sekundzie meczu, zdominowaliśmy przeciwnika. Strzeliliśmy bramkę, mieliśmy trzy sytuacje, w których powinniśmy strzelić kolejną. Taka jest piłka, remis sprawiedliwy, z lekkim wskazaniem dla nas.

Dodajmy, że swój mecz wygrali piłkarze ROW-u Rybnik. Rybniczanie po bramkach Piotra Kuczery i Piotra Pacholskiego pokonali na wyjeździe Stalą Brzeg 2:1.