Piłkarze ROW-u Rybnik nie poddają się

Bezcenne punkty wywalczyli piłkarze ROW-u Rybnik. W niedziele (28.04.) pokonali na wyjeździe walczącą o awans do pierwszej ligi Olimpię Grudziądz 2:1.

klubu sportowego SWD, SWD Wodzisław Śląski

Mecz zaczęli, źle bo już w drugiej minucie stracili gola, ale później konsekwentnie dążyli do zmiany rezultatu. Wyrównali już przed przerwą po strzale Dominika Zawadzkiego. Bramkę na wagę zwycięstwa i trzech punktów, trzy minuty przed końcem spotkania strzelił Przemysław Brychlik.

ROW opuścił ostatnie miejsce w tabeli II ligi, zajmuje teraz 16 pozycję i traci dwa punkty do zespołu, który znajduje się ponad strefą spadkową. W sobotę (04.05.) rybniczanie zmierzą się na własnym boisku z także walczącą o utrzymanie Olimpią Elbląg.