Piłkarze ROW-u Rybnik z kompletem punktów

Wczoraj (04.04.) Rybniczanie pokonali na własnym stadionie Wartę Poznań 1:0. Zwycięska bramka padła już 7. minucie meczu. Gola strzeli głową Sebastian Musiolik. Bohaterem meczu był jednak bramkarz ROW-u- Kacper Rosa.

Rybnicki bramkarz sprokurował pierwszą „jedenastkę” przy okazji odnosząc kontuzję, ale obronił rzut karny. Kilka minut później znów nie dał się pokonać, broniąc drugą jedenastkę:

Ze zwycięstwa cieszył się także strzelec zwycięskiego gola, Sebastian Musiolik:

Swój zespół chwalił także na pomeczowej konferencji trener ROW-u, Marek Koniarek:

Dzięki wygranej ROW awansował na 8. miejsce w tabeli II ligi. Liderem nadal jest GKS Jastrzębie, który tym razem nie zdobył punktów. Jastrzębianie na wyjeździe przegrali 0:1 z Błękitnymi Stargard.

ROW 1964 Rybnik – Warta Poznań 1:0
Bramka: Sebastian Musiolik (7′)

ROW 1964: Kacper Rosa – Krystian Kujawa, Szymon Jary, Bartłomiej Polok – Dawid Kalisz, Bartłomiej Wasiluk, Kamil Spratek, Robert Tkocz (84. Marek Krotofil), Sebastian Musiolik (73. Sebastian Siwek), Dawid Gojny – Przemysław Brychlik (65. Mariusz Zganiacz).
Warta: Adrian Lis – Wiktor Patrzykąt, Tomasz Dejewski, Bartosz Kieliba, Jakub Kiełb – Krystian Sanocki (84. Adrian Chopcia), Filip Brzostowski (69. Adrian Cierpka), Artur Marciniak, Robert Janicki, Przemysław Kita – Paweł Piceluk (56. Karol Żmijewski).

Błękitni Stargard – GKS 1962 Jastrzębie 1:0 (0:0)

Bramka: Michał Magnuski 59′