Piłkarze z Rybnika nie zepsuli święta w Legnicy

Tamtejsza Miedź, właśnie po sobotnim (19.05) meczu z Energetykiem ROW Rybnik, świętowała awans do 1 ligi. Gospodarze wygrali wysoko 4:0, choć jak się okazało wynik meczu nie miał wpływu na ich awans. Spotkanie było wyrównane w pierwszej połowie, w drugiej przewagę mieli legniczanie.

ROW walczył aż do 80 minuty, gdy stracił druga bramkę. Wtedy z podopiecznych trenera Wieczorka „uszło powietrze” i w doliczonym czasie gry stracili jeszcze dwa gole. Po przegranej w Legnicy zespół z Rybnika spadł na 12 miejsce w tabeli grupy zachodniej II liga ale przypomnijmy, że rybniczanie mają już zapewnione utrzymanie. W najbliższą sobotę (26.05) na zakończenie sezonu zagrają u siebie z Jarotą Jarocin.

Miedź Legnica – Energetyk ROW Rybnik 4:0 (1:0)
1:0 – Grzegorzewski 14′
2:0 – Szewczuk 81′
3:0 – Zakrzewski 90′
4:0 – Grzegorzewski 90′