Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Piosenki do przetrwania czasów niełatwych czyli koncert Kuby Blokesza online

Facebook Twitter

Domowy koncert pod tytułem "KLINEK NA SPLEENEK, czyli piosenki do przetrwania czasów niełatwych", premiera w piątek (10.07.) o godzinie 18.00! W czasie koncertu usłyszymy piosenki m.in. Jaromira Nohavicy, Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena czy Edwarda Stachury. 

Kuba Blokesz – muzyk, kompozytor, gitarzysta; laureat kilkunastu festiwali piosenki (m.in. Studencki Festiwal Piosenki, Pamiętajmy o Osieckiej, Spotkania Zamkowe, Festiwal Twórczości „Korowód”, Festiwal im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”, OFPA); występował w koncertach i spektaklach muzycznych m.in. dla Polskiego Radia, współpracował z takimi artystami jak Andrzej Poniedzielski, Elżbieta Adamiak, Roman Kołakowski, Stefan Brzozowski. Ma na koncie kilka płyt m.in. „Lwów. Szkice Miejskie”, „Bóg sam wystarcza – poezje z Karmelu” czy „Morawska Brama” nagrana z zespołem Chwila Nieuwagi.

Koncert Kuby Blokesza nagrany specjalnie dla raciborzan, jest jednym z działań w ramach projektu „Raciborska biblioteka nie zostawia czytelnika”.

Premiera koncertu odbędzie się w piątek 10 lipca o godz. 18.00 na fanpage biblioteki: www.facebook.com/biblrac oraz na stronie internetowej: www.biblrac.pl Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Kultura w sieci”.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2020