Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

“Piracka przygoda” w WCK

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Rodzinnych Spotkań z Teatrem. Tym razem dzieci wraz z rodzicami będą mogli przeżyć morską przygodę. Wszystko za sprawą Teatru Lalek Marka Żyły, który 23 lutego o godz. 16:00 wystawi spektakl marionetkowy „Piracka przygoda”.

Zabawne przedstawienie o załodze kapitana Bakobrodego dedykowane jest dzieciom od czwartego roku życia. Grupie podróżników w przemierzaniu mórz i oceanów towarzyszyć będą szalone pojedynki, emocjonujące pościgi i zaskakujące sytuacje, a nawet spotkania ze strasznymi morskimi potworami. Bajeczna dekoracja, charakterne lalki i spora dawka humoru – szykuje się naprawdę dobra zabawa!

Będzie to radosne i pełne dobrych wrażeń spotkanie, które z pewnością pozytywnie zapadnie w pamięci najmłodszych. Marek Żyła sam tworzy lalki, które występują w jego spektaklach, przez co występy cieszą się dużym powodzeniem

– zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Po zakończeniu spektaklu dzieciaki będą mogły zobaczyć z bliska bohaterów tej niezwykłej historii, a nawet sfotografować się z nimi. Z uwagi na interakcyjny charakter spektaklu, widownia usytuowana będzie na scenie. A co za tym idzie – liczba miejsc będzie ograniczona.

Rodzinne Spotkania z Teatrem odbędą się 23 lutego o godzinie 16:00. Bilety do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 lipca 2020