Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Piwo w ręce, w organizmie promile. Dwóch zatrzymanych na podwójnym gazie

Facebook Twitter

Jechał rowerem, a w ręku trzymał puszkę z piwem. Był zdziwiony, gdy został zatrzymany do kontroli przez jastrzębskich policjantów.

Wczoraj (1.09.) kilka minut przed godziną 11:00 na ul. Wodzisławskiej policjanci z jastrzębskiej grupy „speed” zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę, który jechał rowerem, a w ręku trzymał puszkę z alkoholem. Po zatrzymaniu i zbadaniu okazało się, że 34-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego miał w organizmie 2 promile alkoholu. Policjanci za to wykroczenie ukarali go mandatem w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

Kolejny nietrzeźwy wpadł, bo jechał za szybko. Wczoraj (1.09.) policjanci ruchu drogowego na ulicy Grodzkiej w Jastrzębiu-Zdroju mierzyli prędkość, z jaką poruszają się kierowcy. Parę minut po godzinie 7:00 zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skodą, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Mundurowi od razu zauważyli, że 63-latek znajduję się pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało promil w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Oprócz wysokiej grzywny i zatrzymania uprawnień grozi mu też do 2 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj