Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Plastusiowy Pamiętnik i plamy”. Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na rodzinne spotkanie z teatrem

Facebook Twitter

Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju informuje, że zamiast spektaklu „Brzydkie Kaczątko” zostanie zaprezentowany spektakl „Plastusiowy Pamiętnik i plamy”. Bilety zakupione na „Brzydkie Kaczątko” zachowują swoją ważność i nie ma potrzeby ich wymiany. Ewentualnych zwrotów można dokonać w kasie kina do 27.02.2021 r. od 13:00 do 19:00.

„Plastusiowy Pamiętnik i plamy”

Plastelinowy Plastuś zabiera Tosię do piórnikowego świata przyborów szkolnych, gdzie życie toczy się zupełnie spokojnie od lekcji do lekcji.. Sytuacja diametralnie się zmienia wraz z pojawieniem się atramentowych plam, które pozostawił tajemniczy Jegomość. Plastuś wraz ze swoimi szkolnymi przyjaciółmi postanawia znaleźć winowajcę, który poplamił cały piórnik. Podróżując szlakiem atramentowych kleksów przybory szkolne z Plastusiem i Tosią na czele spróbują uratować swój piórnikowy dom. Czy uda im się dojść po granatowych plamach do celu? Jakie przygody czekają Plastusia i jego przyjaciół? Na te i inne pytania odpowiedzą Ci, którzy będą chcieli wraz z naszymi bohaterami przeżyć najbardziej zwariowaną przerwę szkolną. Niektórzy z Was przypomną sobie czasy kiedy nasi dziadkowie i babcie nosili szkolne mundurki, a do pisania zamiast długopisów używali stalówek..

Bilety do nabycia w kasie kina Centrum oraz na stronie MOK-u.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wydarzenie  odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał darowiznę z Fundacji JSW na realizację przedsięwzięcia „Spotkania z Teatrem Rodzinnym”.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj