Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Plaża Open znów zagra w Rybniku

Facebook Twitter

Plaża Open znów zagra w Rybniku. Już w tym tygodniu najlepsi zawodnicy w siatkówce plażowej zmierzą się na kąpielisku Ruda. Impreza od piątku (19.07.), potrwa cały weekend.

Oprócz emocji sportowych, w planach mnóstwo atrakcji dla kibiców:

Będziemy mieli różnego rodzaju konkursy, mamy mnóstwo nagród i gadżetów do rozdania, więc przyjedziemy z tym, żeby to po prostu mieszkańcom Rybnika rozdać m. in. w konkursie zamrożone koszulki, dzika bomba, będziemy mieli odjechane boisko do piłki wodnej, nożnej i siatkówki wodnej. To jest coś, czego w Polsce nigdy nie było, myślę, że też będzie fajnie odebrane przez uczestników imprezy.

Na boiskach rozegrane zostanie Grand Prix w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn:

Mysłowice, Zamość, jesteśmy przed finałem właśnie w Rybniku. Na pewno na tych turniejach, które już się odbyły w ramach Plaży Open, gościliśmy reprezentantów Polski. W Mysłowicach grał Mariusz Prudel, mieliśmy akademickich mistrzów Europy, reprezentantki Polski, więc na prawdę poziom jest wysoki i każda kolejna runda to jeszcze ciekawsze rozgrzewki, a siatkówka plażowa ma to do siebie, że jest bardzo efektowna.

Jakie nowości w czasie rybnickiej odsłony Plaży Open?

Będzie kriokomora- to taka nietypowa forma, stworzyliśmy taką strefę odnowy, gdzie będzie też sauna, jacuzzi. Będziemy mieli też jeszcze dodatkowe animacje, więc będzie też strefa dla dzieci, gdzie będziemy mieli też animacje dla dzieci, mnóstwo fajnych smacznych batonów- warto przyjść na Rudę.

– mówi główny organizator cyklu Plaża Open Marcin Strządała. W piątek (19.07) od 9.00 eliminacje do turnieju głównego, w sobotę (20.07) od rana turniej główny, finały w niedzielę (21.07.).

Program turnieju:

19 lipca/piątek:

  • 9:00-19:00 ELIMINACJE DO TURNIEJU GŁÓWNEGO

20 lipca/sobota:

  • 9:00-19:00 TURNIEJ GŁÓWNY

21 lipca/niedziela:

  • od 8:00 ĆWIERĆFINAŁY I PÓŁFINAŁY
  • 10:30 MECZ O III MIEJSCE KOBIET
  • 11:40 FINAŁ KOBIET (transmisja TVP Sport)
  • 14:45 MECZ O III MIEJSCE MĘŻCZYZN
  • 15:45 FINAŁ MĘŻCZYZN (transmisja TVP Sport)

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 16 maja 2022