Pniówek Pawłowice Śląskie – LZS Leśnica 4:1

Po dwóch golach Arkadiusza Przybyły oraz trafieniach Tomasza Zyzaka i Jakuba Kałka, drużyna z Pawłowic ograła LZS Leśnicę 4:1. Po sobotniej (03.11.) wysokiej wygranej, piłkarze Pniówka zajmują drugie miejsce w tabeli.

Zawodnicy z Pawłowic od początku dyktowali tempo spotkania. A pierwszą bramkę zdobył, już w piątej minucie, Arkadiusz Przybyła.  Do szatni gospodarze schodzili więc w lepszych nastrojach. Jednak swoje bojowe nastroje postanowili pokazać dopiero w końcowej części spotkania. Najpierw w 74-tej minucie strzelał Zyzak. Następnie, na sześć minut przed końcem regulaminowej części meczu, gola na 3:0 zdobył Kałka. Jednak goście postanowili pozostawić po sobie jakiś ślad i już dwie minuty później, kontaktowe trafienie zaliczył Antosz. W doliczonym czasie gry swojego drugiego gola strzelił Przybyła. Zawodnicy Pniówka Pawłowice tracą już tylko dwa punkty do lidera, drużyny Przyszłość Rogów.