Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Po kolizji dwóch tirów i osobówki zablokowana wiślanka w Ochabach [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Kierowcy uwaga na 'wiślance' w Ochabach. Przed godziną 9.00 doszło tam do zderzenia trzech pojazdów. Jak informuje cieszyńska policja, były to dwa ciągniki siodłowe i osobowe renault.

mat. nadesłane

[AKTUALIZACJA GODZINA 12.30]

Jak informuje policja w Cieszynie, nie ma już utrudnień na tym odcinku 'wiślanki’. Nikt w zdarzeniu nie został także ranny. Postępowanie zakończyło się mandatami dla sprawców kolizji.

[PISALIŚMY WCZEŚNIEJ]

Obecnie trwają tam spore utrudnienia w ruchu- mówi Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. Po zdarzeniu droga w kierunku od Skoczowa do Katowic była zablokowana.

Krzysztof Pawlik: Policjanci oraz służby ratunkowe pracują obecnie na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Ochabach Małych na drodze krajowej 81 w kierunku Katowic. Pierwsze ustalenia wskazują, że kierujący tirem zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, następnie na jego tył najechał drugi tir, którego kierujący nie zachował bezpiecznej odległości. Tak samo też było w przypadku kierującego osobowym renault, który najechał z kolei na znajdującego się przed nim tira. Droga jest obecnie zablokowana, ruch będzie odbywał się wahadłowo. Kierujący muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami, dlatego też zachęcamy ze skorzystania z alternatywnych objazdów.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności z uwagi na panujące na jezdni warunki.

Więcej zdjęć:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj