Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pobicie w Raciborzu: Trzy osoby poszkodowane, cztery zatrzymane

Facebook Twitter

O zatrzymaniach w sprawie pobicie w Raciborzu informuje tamtejsza policja. Do zdarzenia doszło na start weekendu, w godzinach nocnych z piątku na sobotę na parkingu przy ulicy Reymonta.

policjant

Poszkodowani to trzej młodzi mieszkańcy powiatu raciborskiego w wieku od 23 do 31 lat, doznali obrażeń twarzy. W sprawie zatrzymani zostali czterej mężczyźni, trójka tuż po zajściu. To także młodzi mężczyźni, grozi im do 3 lat pobytu w więzieniu.

Do poszukiwań agresywnych sprawców pobicia przyłączyli się również mundurowi z drogówki, którzy po kilku minutach w rejonie ulicy Drewnianej zatrzymali trzech mężczyzn związanych z tym przestępstwem. Czwarty agresor po kilku godzinach został zatrzymany przez raciborskich kryminalnych. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 22 do 30 lat, mieszkańcy Raciborza i powiatu raciborskiego. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Prokurator na wniosek raciborskich śledczych zastosował w stosunku do podejrzanych mężczyzn dozór policyjny. Sprawcą pobicia grozi teraz nawet do 3 lat pobytu w więzieniu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2023