Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pobierał pieniądze z bankomatu. A na głowie miał kominiarkę

Facebook Twitter

W kominiarce wybierał pieniądze z bankomatu. Zareagowali świadkowie, którzy zawiadomili policjantów z Gorzyc o dziwnie zachowującym się mężczyźnie.

bankomat
fot. Policja Wodzisław Śląski

Policjanci Komisariatu Policji w Gorzycach otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który wybierał pieniądze z bankomatu przy ulicy 1 Maja w Godowie i miał w tym czasie na twarzy założoną kominiarkę.

Zgłaszający poprosił o sprawdzenie powodu dziwnego zachowania tego mężczyzny i poinformował, że wraz ze znajomym „przypilnują” go do czasu przyjazdu służb. Mundurowi, którzy pilnie pojechali na ulicę 1 Maja w Godowie zastali tam 3 mężczyzn i ustalili powód interwencji. Następnie wylegitymowali i sprawdzili wskazanego mężczyznę w systemach policyjnych.

Okazało się, że jest to poszukiwany w celu odbycia zastępczej kary 8 dni pozbawienia wolności obywatel Niemiec. 45-latek od 2021 roku ukrywał się przed organami ścigania, często zmieniał miejsce pobytu. Dzięki czujności mieszkańców poszukiwany mężczyzna został zatrzymany i trafił za kratki, gdzie w końcu odsiedzi zaległą karę.

Pamiętaj, masz wpływ na bezpieczeństwo w okolicy swojego miejsca zamieszkania. Jeśli widzisz coś niepokojącego, powiadom odpowiednie służby!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj