Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pobili 32-latka, by ukraść mu siedem złotych…

Facebook Twitter

Za kradzież kilku złotych mogą trafić do więzienia nawet na 12 lat. W Jastrzębiu-Zdroju trzech mężczyzn zaatakowało 32-latka, jak się potem okazało, nie pierwszy raz tego dnia. Chcieli od niego pieniędzy na alkohol. Kiedy mężczyzna odmówił, sprawcy napadli na niego, bijąc go po całym ciele, po czym ukradli mu 7 złotych.

Wczoraj po południu mundurowi interweniowali wobec dwóch mężczyzn, którzy na ulicy Harcerskiej zaśmiecili trawnik oraz używali głośno słów nieprzyzwoitych. W związku z popełnionymi wykroczeniami, obaj zostali ukarani mandatami karnymi. Chwilę po zakończeniu czynności, policjanci zauważyli jak ci sami mężczyźni szarpią się z innym.

Okazało się, że 29-latek i jego 58-letni znajomy nie po raz pierwszy w tym dniu zaatakowali 32-latka. Wyszło na jaw, że mężczyźni niespełna 2 godziny przed interwencją zaczepili jastrzębianina, prosząc o pożyczenie pieniędzy na alkohol. Kiedy jednak 32-latek odmówił, sprawcy napadli na niego, bijąc go po całym ciele, po czym ukradli mu 7 złotych.

Obaj zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj w ręce funkcjonariuszy trafił trzeci ze sprawców, którym okazał się 19-letni mieszkaniec Rybnika. Dalszy los zatrzymanych leży w rękach sądu. Za rozbój cała trójka może trafić do więzienia nawet na 12 lat.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj