Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pobili rekord Guinnessa! Stworzyli największą moto flagę Polski

Facebook Twitter

19 maja Lellek Gliwice oraz właściciele białych i czerwonych samochodów należących do koncernu Volkswagen wspólnie pobili rekord Guinnessa tworząc największą flagę narodową. Dodatkowo uczcili stulecie uzyskania przez Polskę niepodległości.

Bicie takiego rekordu to nie tylko wydarzenie, które kończy się wpisem do Księgi Rekordów Guinnessa. To przede wszystkim możliwość spotkania miłośników samochodów, wymiany doświadczeń, a także wspólnej zabawy! Grupę Volkswagen tworzą pojazdy marek: Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT, Volkswagen Samochody Użytkowe oraz Porsche. Każdy użytkownik któregoś z nich w jednym z kolorów: białym lub czerwonym, miał okazję podjąć wyzwanie wspólnego bicia rekordu. O godz. 12:00 rozbrzmiały klaksony obwieszczające koniec prac organizacyjnych, a początek pomiarów komisji. Łączna powierzchnia, którą zajmowały samochody to 2 839 m2. Taki wynik pozwolił osiągnąć sukces i niejako wpisać się na karty historii naszego kraju.

Wszyscy, którzy przyjechali i przyłączyli się do zabawy otrzymali pakiety gadżetów oraz bilety na mecz siatkówki, który biało czerwony rozegrali z drużyną Kanady w katowickim Spodku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 marca 2021