Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pociągiem na Puchar Świata. Są specjalne połączenia

Facebook Twitter

Z okazji zawodów w skokach narciarskich w Wiśle (4-5 marca) Koleje Śląskie przygotowały specjalną ofertę połączeń kolejowych. Po przyjeździe na miejsce będzie zapewniony również transport autobusowy między dworcem kolejowym a skocznią.

W tym roku po raz pierwszy w historii Pucharu Świata sportowe zmagania na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince będą trwały dwa dni. Dodatkowo w centrum Wisły przygotowano Strefę Kibica, gdzie będzie można oglądać transmisję z turnieju na telebimie, a także wziąć udział w konkursach i koncertach. Zarówno w piątek (4 marca), jak i w sobotę (5 marca) na zawody będzie można dotrzeć i wrócić pociągami Kolei Śląskich.

Dojazd na piątkową serię skoków będzie możliwy pociągiem Kolei Śląskich z Katowic o godzinie 16:25 (przyjazd do Wisła-Uzdrowisko o godz. 18:38). Natomiast na podróż powrotną przewoźnik przygotował pociąg specjalny, którego godziny zostały dopasowane do harmonogramu zawodów. Pociąg specjalny wyjedzie z Wisły Uzdrowisko o godz. 23:30 i będzie się zatrzymywał na większości stacji pośrednich aż do Katowic (przyjazd o 1:20). Przejazd pociągiem specjalnym będzie realizowany zgodnie z normalną taryfą Kolei Śląskich.

Szczegółowe godziny kursowania pociągu TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2022