Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Poczuj i uwolnij swoje ciało. Warsztaty z cyklu „Tu i teraz” w WCK

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza młodzież i dorosłych na warsztaty z cyklu "Tu i teraz" już w sobotę (9.10.) o godzinie 10.00. Tym razem będzie to dwugodzinne spotkanie pn „Uwolnij ciało” z Małgorzatą Karwot, które odbędzie się w sali klubowej WCK.

mat. prasowe

Warsztaty adresowane są do każdego, kto chciałby poczuć się lepiej w swoim ciele, wsłuchać się w nie. Tematyka warsztatów oscylować będzie m.in. wokół pracy z oddechem, relaksacji, puszczania napięć i uwalniana emocji w ruchu oraz w tańcu spontanicznym. „Uwolnij ciało”! A pomoże ci w tym Małgorzata Karwot – magistrantka psychologii i instruktorka tańca.

Doświadczenie zdobywam we własnej pracy terapeutycznej, gdzie na sobie ćwiczę wsłuchiwanie się we własne ciało, rozluźniania napięć i rozpoznawania jak emocje przejawiają się w naszym ciele

– tłumaczy instruktorka. Na co dzień skupia się na poszerzaniu wiedzy z zakresu psychologii i terapii. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Zapisy przyjmowane są do 7 października pod adresem i.sobota@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych i uzależniona od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w warsztatach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj