Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pod prąd w Rybniku, był pijany

Facebook Twitter

Nie dość, że pod prąd to jeszcze z prądem... Mowa o 20-letnim mieszkańcu Rybnika, który kierując osobówką, jechał całą szerokością jezdni, a na rondzie zamiast w prawo to skręcił w lewo. Dzięki reakcji świadka, policjanci z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy zatrzymali, jak się okazało nietrzeźwego kierującego.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 21.00, dyżurny rybnickiej komendy otrzymał informację o nietrzeźwym kierującym. Policjanci z wydziału ruchu drogowego natychmiast udali się w kierunku ulicy Bieli w Rybniku. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierujący fiatem jedzie całą szerokością jezdni, a na rondzie wjechał „pod prąd”.

Chwilę po zgłoszeniu, młody kierowca został zatrzymany przez patrol z rybnickiej drogówki na ulicy Poremby. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 20-letniego mieszkańca Rybnika. Wynik badania na alkomacie wykazał ponad półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna utracił już prawo jazdy, a jego samochód osobowy został odholowany na parking strzeżony.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne? Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne. Napisz do nas TUTAJ!

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022