Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pod wpływem alkoholu groził ostrzem kosy dwóm chłopcom

Facebook Twitter

Wodzisławska policja zatrzymała mężczyznę, który groził dwóm chłopcom ostrzem kosy, jak się potem okazało, był pod wpływem alkoholu. To zdarzenie z minionej niedzieli (26.03.), o którym dziś informują wodzisławscy policjanci. 

fot. wodzislaw-slaski.policja.gov.pl

Wszystko działo się w niedzielę (26.03.) po godzinie 17.00 na ulicy Marklowickiej w Wodzisławiu Śląskim. To tam w kamperze mieszka 62-latek. Mężczyzna zauważył, że ktoś zniszczył okno w jego pojeździe. Chwycił w rękę ostrze kosy i poszedł szukać winnych.

Od razu zauważył wychodzących z pobliskiego lasu dwóch chłopców. Natychmiast podbiegł do 12 i 13-latka i oskarżył ich o zniszczenie, groził im niebezpiecznym narzędziem.

Starszy z chłopców uciekł i powiadomił o wszystkim matkę. Młodszemu udało się przekonać krewkiego mężczyznę, że nie mają nic wspólnego ze sprawą. Powiadomieni policjanci szybko odnaleźli agresora, okazało się, że jest pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna został przesłuchany, usłyszał zarzuty. Sąd zastosowano wobec niego dozór policyjny, ma także zakaz zbliżania się i kontaktowania z chłopcami.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj