Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Pod wpływem alkoholu zdemolowali toaletę

Facebook Twitter

Szybka reakcja policjantów prewencji doprowadziła do zatrzymania trzech sprawców zniszczenia dokonanego na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego w Jastrzębiu-Zdroju. Najmłodszy zatrzymany miał 14-lat, najstarszy 21-lat. O losie chuliganów zdecyduje teraz sąd.

W miniony piątek (01.11.) około godziny 21.40 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego, w toaletach doszło do zniszczenia sufitu, przez grupę młodych mężczyzn. Policjanci natychmiast udali się i w trakcie dojazdu zauważyli grupę osób biegnąca od strony OWN-u. Podjęto pościg, mężczyźni nie reagowali na polecenia mundurowych. W pościgu pieszym ujawnili w zaroślach 3 osoby.

Jastrzębianie oświadczyli, iż uciekali, ponieważ wcześniej pili alkohol. Wraz z mężczyznami stróże prawa udali się na teren OWN-u, gdzie sprawdzili nagranie monitoringu, na którym widać, jak 14, 18, 21-letni mężczyźni dokonali zniszczenia, poprzez wepchnięcie kamery w sufit niszcząc przez to płytę sufitową. Od 14-latka policjanci wyczuli alkohol, po przebadaniu okazało się, że nieletni ma promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wykonaniu wszystkich czynności nieletniego odebrała mama. O dalszym losie młodych mężczyzn teraz zdecyduje sąd.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 lipca 2020