Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Podczas cofania potrącił kobietę. Kierowca dzień po dniu doprowadził do 2 wypadków

Facebook Twitter

Wczoraj (19.04.) w Jastrzębiu-Zdroju 25-latek podczas cofania potrącił kobietę idącą wzdłuż jezdni. 64-latka przewróciła się. Kierującemu oplem mundurowi zatrzymali prawo jazdy. Dzisiaj (20.04.) rano kierujący był sprawcą kolizji, ponieważ nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej.

fot.pixabay.com

Wczoraj (19.04.), 25-letni jastrzębianin cofając na ulicy Gagarina, potrącił pieszą, która poruszała się wzdłuż jezdni. Kobieta przewróciła się ale na szczęście jej obrażenia nie były groźne, co stwierdził wezwany na miejsce Zespół Pogotowia Ratunkowego. W trakcie ustalania przebiegu zdarzenia policjanci stwierdzili, że kierujący przekroczył już dopuszczalną ilość punktów karnych, a dowód rejestracyjny został już wcześniej zatrzymany z powodu braku aktualnych badań technicznych pojazdu. Stróże prawa zatrzymali prawo jazdy.

Dzisiaj (20.04.) rano około godziny 4.30 na skrzyżowaniu ulicy Pszczyńskiej z Orlą kierujący samochodem opel nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Przejeżdżając na czerwonym świetle, uderzył w kierującego audi. W trakcie wykonywanych czynności policjanci rozpoznali kierującego oplem, to ten sam mężczyzna, który wczoraj potrącił pieszą na ulicy Gagarina. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj