Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Podejrzewany o potrójne zabójstwo Jacek Jaworek wciąż poszukiwany

Facebook Twitter

Podejrzewany o potrójne zabójstwo Jacek Jaworek pozostaje na wolności. Nadal nie udało się go zatrzymać mimo szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej. Do śląskich policjantów dołączyła także grupa z Niemiec, w poszukiwaniach biorą udział także policyjne psy tropiące, które razem ze swoimi przewodnikami przyjechały z niemieckiej Saksonii.

Śląskich policjantów wspomagają również policjanci z województw dolnośląskiego, małopolskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego. Łącznie w działaniach uczestniczy blisko 200 mundurowych m.in. z prewencji, kryminalnych ale też śledczych zwalczających cyberprzestępczość. Do poszukiwań wykorzystano drony z kamerą termowizyjną i konie służbowe.

Przeczesywane są przede wszystkim tereny leśne. Władze Janowa poinformowały swoich mieszkańców o prowadzonych poszukiwaniach na terenie tej jurajskiej gminy.

Policja raz jeszcze apeluje aby w przypadku zauważenia Jacka Jaworka nie podejmować próby samodzielnego zatrzymania. 52-latek jest niebezpieczny. Należy niezwłocznie powiadomić policję.

Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112.

Rysopis podejrzewanego: tęgiej budowy ciała, wzrost około 170-180 cm, włosy krótkie jasne, twarz owalna. Ubrany był prawdopodobnie w spodnie, dżinsy koloru granatowego, koszulkę z krótkim rękawem koloru granatowego, może posiadać przy sobie bluzę lub kurtkę koloru jasnego.

Czytaj także:

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj